![05_aristeio](https://www.espepal.com/wp-content/uploads/2020/01/05_aristeio-420x280_c.jpg)
Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Μαθητών και Μαθητριών του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Κατερίνης
Κατερίνη, 24 Δεκεμβρίου 2019
Δελτίο Τύπου
Την Δευτέρα 23 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε στον χώρο του Σχολείου η καθιερωμένη Χριστουγεννιάτικη Εορτή. Παράλληλα δόθηκαν για πρώτη χρονιά από τον Σύλλογο μας, Αριστεία Προόδου σε όσες και όσους όπου κατά την περσινή σχολική χρονιά (2018 -19) ήταν πρώτοι στην Τάξη τους (Α’ Τάξη και ανά Ειδικότητα).
Με Εκτίμηση
Βασίλειος Δημούσης
Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Μαθητών και Μαθητριών του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Κατερίνης